witam mam pytanie do zorientowanych w wniosku złozonym do arimr wpisałem wózek widłowy, a po czasie dowiedziałem sie ze moze sie okazac za słaby do mojego gospodarstwa a teraz nie wiem czy moge zrobic zmiane na wózek ten sam tylko drozszy o pare tysi i mocniejszy od tamtego. dadam ze poprawki juz miałem