armin089

Members
 • Ilość treści

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez armin089

 1. Nie wiem czy nie spadnie ciśnienie na manometrze jak np zrobię trójnik na tym wyjściu do pomiaru ciśnienia
 2. No widzę , z tym nie ma problemu żeby zrobić . Tylko chodzi o samo podpięcie zasilania do turbiny
 3. W ori jest otwór z prawej strony filtra oleju
 4. Witam, remontuje 914 i dokładam do niej turbo. Mam pytanie w którym miejscu podpiąć się żeby turbo miało smarowanie? Punkt A na zdjęciu to jest podłączony manometr a punkt B to jest prawdopodobnie kanał olejowy i bym musiał w nim otwór zrobić. Pytanie gdzie będzie lepiej się podpiąć ?
 5. Witam poszukuje złączki do opryskiwacza. Z jednej strony montowana na te metalowe zabezpieczenie a z drugiej strony na wewnętrzny gwint 1/2 cala. Gdzie mogę takie coś dostać?
 6. A możesz podać do którego konkretnie sprzedawcy pisałeś?
 7. Ogłoszenie jest z 2012 roku . Jakiś sklep to sprzedawał ale jak wpisałem w wyszukiwarce to nie znajduje już ego sklepu
 8. Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu.
 9. armin089

  Analiza gleby

  Próbki ziemi pobrałem wg instrukcji labolatorium
 10. armin089

  Analiza gleby

  Uprawiam pszenicę ozimą,jęczmień jary oraz kukurydzę na ziarno
 11. Witam, zrobiłem analizę gleb dwóch dzierżaw . Jak mam rozumieć te wyniki?
 12. Witam, przerabiam układ hydrauliczny w u914 na zewnętrzny rozdzielacz hydrauliczny sterowany na linkach. Moje pytanie jest następujące, co znajduję się na tych kółku? Czy jest to zawór bezpieczeństwa?
 13. Wiesz,że nawet nie wiem? Ciągnik mam 9 lat i do pompy jeszcze nie zaglądałem. Jak zastosuję większy rozdzielacz niż jak mam pompę to co się stanie?
 14. Witam, chcę zamontować zewnętrzny 3 sekcyjny rozdzielacz zamiast fabrycznego w u914 aby obsłużyć podnośnik i zewnętrzną hydraulikę. O jakim przepływie powinien być ten rozdzielacz 40 czy 80 l?
 15. Witam, zamierzam kupić używaną talerzówkę do u914. Klasa ziemi to 3 i 4. Jaką szeroką, z wałem lub bez polecacie do 914?
 16. Witam, poszerzyłem siewnik Poznaniak z 2,7m na 3m. Chciałbym wykonać próbę kręconą ale nie wiem ile razy kręcić kołem. Oryginalnie trzeba było kręcić 19 razy. A przy poszerzeniu na 3m kojarzy mi się ,że trzeba kręcić 21 razy ale nie mam 100% pewności.
 17. A możesz podesłać zdjęcia tej przeróbki? A jak np robisz obrót i podnosisz jednocześnie to wszystko chodzi płynnie czy spowolnione są ruchy?
 18. Witam, jest parę tematów z moim problemem ale nie znalazłem nadal rozwiązania mojego problemu. Mianowicie obrót oraz praca łap w cyklopie jest prawidłowa. Następne trzy sekcje ładowacza pracują wolno a po paru minutach ładowacz przestaje reagować. Zawór przelewowy przy pompie jest fabrycznie nowy. Rozebrałem go żeby zobaczyć tłoczek i jest wszystko ok z nim. Dzielnik strumienia też jest sprawny. Oba filtry czyste. Może w przegubie hydraulicznym tkwi problem? Czy macie może jakieś rozwiązanie/ulepszenie żeby w końcu nie było problemu z tym?
 19. Wymieniłem piastę wom w sprzęgle. Przy okazji wymieniłem tarcze na nową bo stara tarcza już się kończyła. Po wymianie nowa tarcz działa gorzej niż stara.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj