Skocz do zawartości

CoToBedzie

Members
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O CoToBedzie

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Podrzuci ktoś jeszcze raz link do karty zabiegów agrotechnicznych? Ktoś kiedyś wrzucał w tym wątku taki fajny skan, było tam narysowane zboże w różnej fazie rozwoju i pod spodem się uzupełniało co się robiło i kiedy, jednak nie umiem tego znaleźć...   Byłbym zobowiązany! 
 2. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Rozumiem, że teraz składając wniosek o pierwszą ratę, trzeba być ubezpieczonym w KRUS. Można być jednoczenie na umowie o dzieło? Bo umowa zlecenie i umowa o pracę odpada, tak?
 3. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Jak sprawa wygląda z roślinami wysoko białkowymi, od kiedy je trzeba siać? Chodzi mi o nowy PROW.
 4. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Endriu42, czyli na razie mogę sobie pracować, tylko muszę posiadać te minimum 1ha żeby złożyć wniosek, tak?
 5. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  freetaxi, dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedną kwestię, mianowicie atualnie jestem zatrudniony na umowę o pracę, muszę sie zwolnić czy mogę np zmienić umowę na umowę o dzieło czy coś w ten deseń?
 6. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  freetaxi, może Ty wiesz jak to wygląda w sprawie budowy?
 7. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

      A czy przed złożeniem wniosku musi to być działka budowlana z pozwoleniem na budowę? Muszę posiadać projekt? Czy to wszystko załatwiam później?
 8. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Witam!  Czy w nowym naborze można przekazać pieniądze na budowę hali magazynowej, jeśli się nie ma działki budowlanej i pozwolenia, czy te pozwolenie dopiero się załatwia jak otrzyma pieniądze?
 9. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  freetaxi, na Twoją odpowiedź liczyłem, powiedz mi jeszcze jak możesz, czy tak samo będzie w dotacjach na lata 2014-2020?   Pozdrawiam!
 10. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Witam!   Czy po otrzymaniu "młodego rolnika" w okresie tych 5lat, można założyć działalność pozarolniczą, tzn firmę np usługową ale nie związaną z rolnictwem?
×