Skocz do zawartości

dobRYSoltys1976

Members
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O dobRYSoltys1976

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Produkcja tytoniu

  tytonik kto ci te ceny podał i dlaczego w sobotę. O co chodzi z tym prezesem? Jak takie ceny będą to ja im okroję kontraktację o połowę.
 2. Produkcja tytoniu

  Z ilości to będziesz dokładał firmom do interesu. Z jakości to ci może zostanie pare groszy, przy tych cenach.   Wieszak 120/30 kosztuje jakieś 50-60zł szt. nowy. A urzywany można taniej kupić.
 3. Produkcja tytoniu

  Wczoraj na mojej wiosce FTK zapisywał i dawał nasiona na barleya i virginie ,bez ograniczeń. Oczywiście o cenach niechcą gadać," no może 10groszy virginia zdrorzeje" tak jeden z nich burkną . Narazie umnie dwóch zrezygnowało. Ja tak dalej będzie (w ciemno) i z tymi cenami to i więcej ludzi zrezygnuje.   Ja osobiście myślę że ten rok będzie stracony (w plecy).    
 4. Produkcja tytoniu

  thug nie zamierzam nic sączyć. Może byś ujawnił co to za duża firma ?    
 5. Produkcja tytoniu

  kolego Krisek chyba ktoś nas wsypał.
 6. Produkcja tytoniu

  Panowie a jak byśmy jutro zaczęli masowo dzwonić do grup z prożbą o wypisanie ? Ciekawy jestem jakby z nami rozmawiali ? Przychylnie czy nie, jak nie chcą rozmawiać z nami to niech wypisują nas bez problemu z grupy. Jak nie są za plantatorami to poco nam te grupy. Może kilkanaście telefonów o rezygnacji z grupy da im trochę do myślenia ? Jak będą zagrożeni o swój byt, to może w końcu  zajmą się tymi którzy im płacą ! (plantatorami)   Nie jest zakazane kontraktować indywidualnie !!!
 7. Produkcja tytoniu

  Dzisiaj z ARR dostałem zaświadczenie sprzedanego jakościowo tytoniu z PMPTL. Czy wam też już wysyłają ? Narazie tylko z jedej firmy ,czekam jeszcze na trzy firmy. Może jakby wcześniej wysyłali, to i dopłaty byłyby szybciej ?
 8. Produkcja tytoniu

  Ja dzwoniłem, nic się nie zmieniło ta sama śpiewka (ozpl).
 9. Produkcja tytoniu

  Inteligent się znalazł co go KUJE   moderatora też... uważaj na orty
 10. Produkcja tytoniu

  thug ALEŚ mie wystraszył. Nie strasz,nie strasz bo sie ....... albo podniecisz.   Jeszcze wspomnę że firma AGROSAGB z Łukowej ogłosi ceny 15 marca.
 11. Produkcja tytoniu

  Krisek mam nadzieje że o żebraniu to nie do mnie było.Pozatym krus po 4 dniach nie wysyła powiastek te 50gr. nie przesadzaj.   thug ile k...a  jeszcze razy mam pisać AGROSAB poda ceny 15 marca. INFORMACJA SPRAWDZONA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dociera czy jak ?
 12. Produkcja tytoniu

  Panowie a może firmy tytoniowe zorientowały się że kupiły bardzo dużo tytoniu jakościowego i czekają. Jak my dostaniemy marne dopłaty do jakości, to firmy dadzą nam marną podwyżkę cen. Być może dlatego czekają z umowami na maj lub czerwiec. Tak jak tu piszecie? Może chodzić też o złorzenie wniosków obszarowych. Tak czy inaczej chcą z nas zrobić białych murzynów, i ograć w ten czy inny sposób!!! Tylko nich mają na uwadze jak nas zniszczą to i te (firmy tytoniowe) też Szlak  Trafi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 13. Produkcja tytoniu

  TA................
 14. Produkcja tytoniu

  jahooo popieram to pierwsze!!! Ale za granicę już kiedyś jeżdziłem, nie ma lekko tam też.   Teraz jednak chciałbym pracować w Polsce (u siebie) a nie tułać się za granicami i zap.....ać na niemców, holendrów itp.
 15. Produkcja tytoniu

  thug jak w zeszłym roku sprzedawałem tam tytoń to na tablicy ogłoszeń widziałem ceny i taryfę na barley. Ale czy kupują barley, to niewiem bo nie pytałem, uprawiam tylko virginię. Adres do nich, taki jak kolega wyrzej pisze.Mogę też podać nr.telefonu jak trzeba.
×