Mnie uczono że sprzedać się sprzeda pytanie tylko za ile 😂 a jak masz się martwić o zbyt to zasieje łubin pod talerzówkę lub wykę czy jakąś roślinę pastewną jak dużo hodowli a mały areał.
Nie wiem ile na skupie ale po 500zł/t to bym teraz miał dużo ton na stanie czyli pewnie nie potrzebny na razie
Słodki? Gorzki? Czy po prostu łubin? Ja sieje tylko gorzki bo zwierzyna go nie rusza.