Skocz do zawartości

Rafal909017

Members
  • Postów

    14
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal909017

  1. Sobotnie wożenie piachu, w roli głównej Massey Ferguson 6120 + tur mailleux mx 40-85 z łyżką 2,10
  2. Massey Ferguson + UG 4x40 orka pod ziemniaki
  3. Tur był kupiony razem z ciągnikiem ale takie chodzą po 10 tyś.
  4. Rafal909017

    Głębosz + MTZ

    Zęby sam robiłeś?? podaj wymiary zęba. 80 km z przednim napędem poradzi sobie z 3 zębami??
  5. Troszke za duży ten agregat do niego bo to tylko 80 km. a co do połączenia go z siewnikiem to nie wiem bo jeszcze z nim nie pracował.
  6. Jeszcze go nie ważyłem ale myśle, że gdzieś z 350 kg. Beczka jest zalana betonem i naprawde ułatwia pracę z ładowaczem bo nie trzeba cały czas jeżdzic z załączonym przednim napędem
  7. Wiosenne wożenie balotów i test obciążnika
  8. Sam to nie znam się na tych skrzyniach więc nie mam zamiaru tam grzebac tylko troche daleko do niego ale jutro do niego zadzwonie jeszcze zostaje telefon do tych co od nich go kupiłem ale też to tamte strony Zbuczyn.
  9. Rewers mam elektroniczny i był ostatnio z nim problem bo piszczał i kontrolki migały ale normalnie rewers działał okazało się, że nie łączyła kostka ta przy tej przesuwce w skrzyni. Biegi to wchodzą tak jak wcześniej teraz to wiadomo, że olej zimny i gęsty to ciężko 1 i 3 bieg wchodzą ale tak było od początku jak go kupiliśmy. Dodam że olej z filtrami w skrzyni był wymieniony rok temu na 10W30 Agrol. Jestem z woj Mazowieckiego miejscowośc Głowaczów
  10. Witam. Mam problem ze skrzynią w moim MF 6120. Jak się olej rozgrzeje to słychac jakieś stuki w skrzyni a po naciśnięciu sprzegła przestaje stukac. Panowie pomocy bo nie wiem co z tym zrobic a na dodatek w moich okolicach nie znam takiego mechanika co zna się na takich skrzyniach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v