Skocz do zawartości

BOBEREKD

Members
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O BOBEREKD

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. valtra 8000 opinie

  Witam, może ktoś posiada valtrę 8000, jak się sprawuje i czy często się psuje? 
 2. tur nd5 032

  bardzo dobry, można nim spokojnie wszystko brać. dość solidna konstrukcja i sporo wytrzymuje
 3. zetor 9540 a 9520

  a co jest ze skrzynią? co najczęściej się psuje?
 4. Witam chciałbym zapytać użytkowników o spalanie tych ciągników, jak się  sprawują i czy warto takiego kupić? -_-  
 5. Informowanie NIK-u

  Teraz będąc w łąkach zobaczyłem że wycięli mi kilka drzew i ślady koparki która ulgneła.
 6. Informowanie NIK-u

  Tak powiedział mi inspektor nadzoru budowlanego! I jakie tu prawo?
 7. Informowanie NIK-u

  Geodeta mierzył ale przy jednej z działek droga była przy polu radnego gminy a geodeta bywał u niego, a od jego działki jest przesunięte w moją stronę niemal 60 cm i u mnie idzie po miedzy lub weszli, bo w tym roku było scalenie działek w mojej miejscowości i był wkopany słupek geodezyjny i chciałem go zobaczyć gdzie jest to ,,znikł". Pisaliśmy pismo do starostwa niemal miesiąc temu i nie dostaliśmy jeszcze odpowiedzi. Był rownież wójt z inspektorem i inspektor powiedział że droda może mi wejść w działkę nawet metr. I chciałbym się dowiedzieć wszystko jest robione zgodnie z prawem.
 8. Informowanie NIK-u

  W miojej okolicy są remontowane wszystkie drogi polne i na jednej działce gdzie był słupek geodezyjny ,,znikną" po równaniu równarką i najprawdopodobniej weszli mi z tą drogą w pole a na drugiej działce gdzie jest rów i z tego rowu kopią bez pozwolenia mojego ziemię a przy okazji okaleczają drzewa i dwa z nich wyrwali z korzeniami które musiałem przywieźć do domu.
 9. Witam czy warto zawiadomić NIK o prawdopodobieństwu wejścia drogi remintowanej i pobieraniu zemi z mojego ,,rowu" i okaleczeniu drzew.
 10. Najbardziej chodzi mi o spalanie bo wiele 80-tką się nie zrobi a paliwo ciągnie. A postawowym u nas traktorem jest 30-stka.
 11. Lepszy będzie z napędem gdyż mam łąki podmokłe (torfowe) a jak pojechałem ładować rolki turem to założyłem ją i ulgnąlem, wyciągneliśmy go na drugi dzień traktor aż się zapadł pod samą miskę olejową, mimo że miałem opony szerokie od bizona rekorda (te szerokie) a gdyby był przedni napęd to nic by nie było bo się tylko przód zapadł a tył zaczą też się kopać.
 12. A spalanie i czy uciągną pługi 4 i ile spalą gleba 5 i 6 kl
 13. Witam mam propozycję zamiany zetor-a 8011 na 7245 lub 7745. Który lepiej wybrać i czy czesci są łatwo dostępne.
×