Skocz do zawartości

buzerek

Members
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O buzerek

 • Ranga
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1053 wyświetleń profilu
 1. Claas Mercator

  Koledzy, gdzie jest wlew oleju hydrualicznego w mercatorze 75? I jakiego oleju użyc?
 2. sadzarki karuzelowe

  Czy taką zwykłą sadzarką tarczową można sadzić rozsadę rwaną ?
 3. Cena ziemniaków

  Kupię kilka ton ziemniaków jadalnych (dolnośląskie). 
 4. Problem z Poznaniakiem

  Czy ktoś wie jak nazywają sie te gumy albo jaki jest ich numer katalogowy ?
 5. Poznaniak 6

  Jak nazywają się te gumy bo nie mogę nigdzie ich dostać ? Może ktoś ma nr katalogowy ? Poznaniak z 1995 roku.
 6. Pogoda

  Czytając Twoje komentarze mam przed oczami buraka, który idealnie reprezentuje zaściankową Polskę. Taki typowy chłop ze strzechą na dachu i sloma wystającą z butów. Wszystko zachodnie najgorsze. Zachodnia Polska również bo skażona germańskim powietrzem. Jakby tego było mało to przemawie w Tobie mnóstwo nienawiści i zazdrości. Inne wytłumaczenie może być takie, że jesteś idiotą.
 7. Pszenica Ozima i jara

  Panowie, jakiego nawożenia używacie na plantacje słabo rozwinięte? Pszenica ozima siana początkiem listopada, skromnie wyglądającą po zimie, dostala 2 tygodnie temu 150kg saletry.
 8. sadzeniaki

  Gdzie kupujecie kwalifikowane sadzeniaki z Dolnego Śląska? Chodzi o niewielkie ilości. U osadkowskich w tym roku marny wybór z odmianami.
 9. Ursus C-360

  Denar, Lord, Miłek, Viviana.  Może są i jeszcze jakieś inne odmiany, ale te najbardziej znane i ogólnodostępne.  W poprzednim roku ziemniaki sadzone 8 marca zacząłem kopać na sprzedaż 26 maja bo dla siebie na obiad to już tydzień wcześniej kopałem.
 10. Ursus C-360

  Są zachodnie odmiany, które mają jeszcze szybszy czas wegetacji, ale nie wmawiaj mi, że to odmiana średnio wczesna bo gdzie nie spojrzysz to przypisana jest do odmian bardzo wczesnych. Wczesna to może być vineta, owacja, gala, bellarosa. Średniowczesne tajfun, bądź satina.
 11. Zmarzły

  Tej zimy to można było ziemniaki przechowywać pod plandeką na dworze bo temperatura ani razu nie spadła do -10 stopni.  Co do gnicia po przemarznięciu to musiałyby dobrze przemarznąć bo jeżeli krótkotrwale działała na nie ujemna temperatura to wizualnie zmiany będą ciężkie do zauważenia.  
 12. Ursus C-360

  Denar średnio wczesny ? Skąd ty takie informacje masz ? To odmiana bardzo wczesna, która najczęściej jest wybierana w naszym kraju do najwcześniejszych zbiorów. 
 13. Rzepak i nawożenie [połączone]

  W poprzednim roku rzepak dostał azot około 10 lutego i żniw nie było w maju :) Jeżeli roślina obudziła się to trzeba ją dokarmić.   
 14. Uprawa rzodkiewki

  Witam. Zamierzam w marcu posiać rzodkiewkę w gruncie. Małe ilości. Chodzi o to, że zajmuje się handlem i chciałbym wprowadzić jakąś nowalijkę. Jakie odmiany nadają się na wczesny zbiór ?
 15. Mieszanka dla kur

  Nie przepadam za zimną barwą, dlatego zainwestuje w LED'a o ciepłej barwie.  Kolejna zmiana to zamiast 10% poekstrakcyjnej śruty rzepakowej będzie 10% poekstrakcyjnej śruty sojowej. Stosuje ktoś z Was olej rzepakowy do paszy aby zwiększyć ilość energii w paszy ? Olej sojowy dosyć drogi więc lepiej pójść po kosztach. Nigdy nie dodawałem oleju do paszy więc chciałbym znać zdanie innych na ten temat :)
×