Skocz do zawartości

klassjan9

Members
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O klassjan9

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Jaka najlepsza rasa na opasy

  Mniej wymagający jest Salers oraz Angus
 2. Jałóweczka

  Jersey
 3. Buhaje HF

  Z czerwonych to Apple Red, Duc, Cognac Red, Levant, Elwood, Aaron Red,Presley Red, Alchemy*RC, znajomy pytał w shiuz, akurat jest inseminatorem a sam prowadzi hodwlę czerwongo H-F
 4. Buhaje HF

  Kol.stock mi mówili w minikowie w stanowsku HG plus, że ojcem został buhaj Delta Bombay (jardin x Shottle) a czy to prawda to nie wiem. Jak chodzi o polskie czerwone h-f to dominuje Duc (Spencer x Martinus) ponoć też jest używany jako ojciec takie doszły słuchy.
 5. Buhaje HF

  A stock czy może wiesz jakie byki były ojcami w 2013 i 2014, gdyż chodzę do tech. weterynarii i będziemy od września jako 2 klasa będziemy układać rodowody oraz dobory byków do poprawienia cech oraz zmiejszanie imbredu. Z góry dzięki.
 6. Buhaje HF

  Czy Atlantic jest w polsce ojcem buhajów ?
 7. Buhaje HF

  Świetnie się wyceniły polskie byki Dilvoc PF133, Carrasso PF 133, Jegier PF 130, Caporal PF 130, Aulnay PF 129, Snowbull PF 129, Elater Pf 126, Drosty PF 126, Hobbit PF 126, Justyn KZ PF125, Demion PF 125, Gromin PF 125, Ront PF 125, Rewers PF 124, Apostrof, Shogun oraz Skand po PF 124, a w rasie H-F czerwony nr 1 Duc PF 122. Dobrze zapowiadają się polskie genomy Border PF 142 o.Beacon, Indir ET o.Iota oraz Doberpol o.Doberman PF 141, Oliwier ET o.Man-O-Man PF 140, Bunga ET o.Bronco i Manson o.Man-O-Man PF 139. W miarę się wycenił syn Jordana wywodzący się z OHZ Osięciny Jorlit PF 119 o.Jordan m.Litera 9 (o.Shottle), zapowiada się z niego świetny pokrojowiec.
 8. Buhaje HF

  Tak Levi jest z ABS.
 9. Buhaje HF

  mam pytanko czy są jeszcze testy w shiuz po lauthority, jordanie, windbroku oraz levi. planuję swoje krowy kryć testami, z góry dzięki za odp.
 10. Buhaj antyinbredowy

  [b]Scarlet [/b](Canvas x Ramos) [b]Upgrade [/b](Paramount x Dustin)
 11. Buhaj antyinbredowy

  Proponuje buhaje [b]Reuben ([/b]Tres (o.Mtoto) x Ramos x Hershel[b])[/b] [b]Dover ([/b]Laudan x Debiut x Mtoto[b])[/b]
 12. Jaka najlepsza rasa na opasy

  według mnie w takich warunkach poradzą sobie 2 rasy Hereford oraz Angus
 13. Buhaje HF

  U mnie inseminator pokrył 2 krowy testami Beegrand oraz Heddy. Jak byście mogli podać ich rodowody. Z góry dzięki.
 14. Buhaje HF

  Dilvoc jest super bykiem. Poprawia zawartość tłuszczu w mleku. Anyinbredowy więc co chcieć więcej
 15. Buhaje HF

  Mi się ocieliły krowa i jałówka. Krowa ocieliła byczka po Winston z ABS a jałówka ocieliła cieliczkę po Admirable ze Shiuz. Niech cielaki rosną i oby nie miały biegunki.
×