Witam! Orientujecie się panowie ile mogę dostać za bardzo ładne jałówki (opasowe) ok 600-650kg w okolicach Makowa Maz. chciałbym również sie eowiedzieć czy lepiej sprzedać je na żywą wagę czy poubojowo. Dziś chandlarz był i proponował po 6.2 zł/kg. Co sądzicie na ten temat? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.☺