Skocz do zawartości

KACZOR1984

Members
 • Zawartość

  166
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

2 obserwujących

O KACZOR1984

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 05.08.1984

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Sławęcice

Ostatnio na profilu byli

1497 wyświetleń profilu
 1. Problem z zakupem ziemi? Młody rolnik 2015..

  Jeżeli jesteś w systemie dla Małych Gospodarstw, to możesz się ubiegać o tą dotację. Masz info na decyzji o dopłatach lub zapytaj w oddziale ARiMR.
 2. Od 25go września można składać wnioski o dotację dla przekazujących małe gospodarstwo. Mam pytanie. Kiedy najwcześniej może nastąpić to przekazanie? Przed wnioskiem o premię, po złożeniu wniosku, czy może dopiero po decyzji z ARiMR? Pytanie do: freetaxi  
 3. Malina nie owocuje

  U mnie cena tendencja rosnąca - 4,30. Tylko deszczu brak. Chyba zacznę podlewać.
 4. Malina nie owocuje

  Ale jeśli się zostawi wysoko przycięta malinę jesienną (jeśli piszesz "polna" i masz na myśli Polanę) to może i owoce będą wcześniej, ale za to będą mniejsze. Chyba jutro startujemy z pierwszym zbiorem. Dość wcześnie, szczególnie, że jeszcze żniwa nie skończone. Cena na skupie 4,20. Jaka u was?
 5. Malina nie owocuje

  Pierwsza partia zaowocowała i dojrzała. Już myślałem, że tak wcześnie się zacznie zbiór, ale nie... Skończyły się dojrzałe, za to jest dużo kwiatu i niedojrzałych owoców.  Malinobranie odroczone w czasie :)
 6. Malina nie owocuje

  U mnie malina (Polana) już zaczyna owocować. Bardzo nierównomiernie. Wydaje mi się, że to wina wiosennych przymrozków. Rośnie tak jakby w dwóch warstwach. Ta niższa już owocuje (praktycznie wszystkie owoce dojrzałe), ta wyższa dopiero pokazuje kwiaty. Na szczęście tej niższej jest niewiele. Jaką cenę przewidujecie na skupach?
 7. Kwalifikacja M.43

  Pisał już ktoś praktyczny z M.43 w tej sesji? Tj. czerwiec 2017. Ciekawe co może być.
 8. Woprol Junior II 800kg

  5200 netto, jak za te pieniądze to oceniam go bardzo dobrze. Szczegóły wyjdą dopiero po pełnym sezonie. Trochę mało precyzyjna tabela dawki wysiewu. A i lepiej by było gdyby nie miał grodzi pomiędzy zsypami do talerzy. Jak się nierówno nasypie nawóz to przy końcu trzeba przegarnywać z jednej do drugiej.
 9. Woprol Junior II 800kg

  15m
 10. Woprol Junior II 800kg

  Ciapek daje rade z big bagiem.
 11. Ursus C-330

  Kabina była robiona w latach 90tych, w miejscowości Kunów koło Ostrowca Św. Firmy nie znam
 12. Ursus C-330

  Po remoncie
 13. Ursus C-330

  Zakładanie kabiny
 14. Ursus C-330

 15. Ale nie chodzi o punktowanie wykształcenia we wniosku, tylko o uzupełnienie wykształcenia. W starym naborze sam R.3 nie dawał punktów do wniosku, ale można było uzupełnić wykształcenie robiąc sam R.3. Tylko po kursie i zdanym egzaminie trzeba wysłać pismo do komisji egzaminacyjnej z prośbą o wydanie jakiegoś dodatkowego dyplomu. No i właśnie ciekawi mnie co to dokładnie musi być. Może ktoś już się zetknął z tym tematem?
×