Skocz do zawartości

mateusz111

Members
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mateusz111

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. MF + Opel + Hardi

  Model 4360, jest to zwykła szóstka bez turbo. Opryskiwacz ma pojemność 1000 litrów. I co niedowiarkowie? Wreszczcie się pozamykaliście.
 2. Zetor 5211 z przyczepą

  Zetor przechodzi na emeryture. Na jego miejsce przychodzi DF agroplus, jak tylko dostane go po nowym roku to cykne fotke.
 3. MF + Opel + Hardi

  Dla niedowiarków. Miałem te zdjęcie wrzucuć wczścniej ale wyszło jak wyszło. Pozdrawiam i życze wesołych świąt.
 4. Bizon Rekord Z058

  Dołączam się do pytania przedmówcy. On chyba był kiedyś czerwony i przemalowai go na niebiesko (sugeruje się tymi dziwnymi naklejkami).
 5. Bizon Rekord Z058

  I żadko spotykany przez ten kolor. Widać że jest w pożądnych rękach bo zadbany.
 6. Claas Matador Gigant

  Zetor może CI mod da urlop. Obserwując Ciebie od dłuższego czasu to piszesz aby nabic posta. Po drugie odbiegasz od tematu. Pare osób już Ci to mówiło. Już niektórzy dokuczali mi jak powiedziałem na AF że mam zetora z przebiegiem 44 tyś. motogodzin. Pokazałem zdjęcie i się zglebili, już siedzą cicho. Kto się śmieje to się śmieje ostatni. W każdej chwili mogę pokazać swoje maszynki, jak mi się będzie chciało. I ty zetor nie mów mi co ja mam robić. Nie ucz ojca dzieci robić. Co? jak mi się dana maszyna wystawiona niepodoba na AF to mam kłamać, zachwalać, to jest moja opinia. Odbiegliśmy trochę od tematu .
 7. Claas Matador Gigant

  Mam MDW 527 i bizona rekorda 2002 rok.
 8. Claas Matador Gigant

  Kolego lepiej idź z tym do muzeum. Jaką on ma wydajność? Ile ma lat? Ile wynosi szerokość hedra?
 9. Obrotomierz od zetora 5211... a na nim 44 tyś. mth

  Już w tym roku mam około 270 ha razem z łąkami, polami i dzierżawami. Zetek też duzo chodzi na usługach typu prasa itp. Masz prosty przykład co zostało z niego originalnego np. licznik motogodzin.
 10. Pronar 82SA

  Kierunek==Tapety. Masz 10 na 5
 11. Zetor 5211

  Z tym odważnikiem byczo wygląda. Dlaczego niemasz napisu na prasie SIPMA? Starł CI się?
 12. Prasa zwijająca LERDA

  Wątpie żeby do tego wynalazku były części od ręki jak jest to w przypadku sipmy. Ja osobiście niepchałbym się w kupno tej prasy. Kupiłbym coś sprawdzonego np. JD, claas czy nawet sipma.
 13. Zetor 5211

  Po co Ci taki obciąznik z przodu. Mam identyczny zestaw. Ile zetorek pali Ci w prasie. Masz 5/5
 14. Obrotomierz od zetora 5211... a na nim 44 tyś. mth

  Smiarek jeszcze frytki do tego...
 15. Obrotomierz od zetora 5211... a na nim 44 tyś. mth

  No ciągnik pomocniczy. Kiedyś jak go kupiłem to robił jako główny. PGR sprzedali, ziemi trochę odkupiłem i trzeba było coś większego kupić. Obecnie ładuje piasek na piaskarki. Kolejna akcja zima. Kapitalke robiłem 5 razy. Przyznam że tyle co ja widziałem zetorów to niespotkałem się z takim licznikiem. Jak chcecie to niewierzcie- wasz problem. A zetek robi i będzie robił. Robi w pracach takich jak: orka małych klinków, opryskiwacz, prasa, siewnik, przy turze itp. Wątpie żeby jakaś nowa proxima wytrzymała tyle, a ja jestem prawdziwym katem. Tyle co on zrobił to ja bym za ten czas zarżnoł 3x c360.
×