Wszystko zależy od tego czy będziesz miał swoje pasze czy kupowane. Mój kosz produkcji jajka to 0,00zł więc całkiem niewiele Ponieważ chleb i inne odpady z piekarni przynosi mi ciotka tam pracująca za pare jajek których i tak nie sprzedam ponieważ są za małe zboże mam swoje i jeszcze dostę do serwatki którą też mam za darmo gdyż moi rodzica zajmują się produkcją serów.