Ja mam od nowości pracowała a pługiem akpil km180 4x40 talerzówką 3m agregat uprawowo siewny 3m plus wał na przodzie. Ale ma jedną wadę mała chłodnica i praca powyżej 25 stopni na dworze bywa problemem a ciężka praca powyżej 30 wręcz niemożliwa. Szukaj większej mają już inne chłodnice i zapas mocy.