tytanowyJanusz 5830 Opublikowano 29 Marca Fajna wiata. Jakie wymiary? Dużo Cię kosztowała? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846424-jalowki/#findComment-3199060
łuki125 8 Opublikowano 29 Marca wymiary 6x13 wyskoa 4,5 cała konstrukcja + dach i blacha na boki około 24 tyś 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846424-jalowki/#findComment-3199065
nikolas29 504 Opublikowano 29 Marca No i super.. rozumiem że to mamki.na pole nie chodzą latem Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846424-jalowki/#findComment-3199076
łuki125 8 Opublikowano 29 Marca cały sezon na pastwisku budynki tylko w zime pod wiatę zamykamy do wywalania obornika Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846424-jalowki/#findComment-3199088
bejba 329 Opublikowano 29 Marca Pięknie wyrośnięte 💪💪 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846424-jalowki/#findComment-3199139
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się