gotowa na żniwa
lukasz0920 448 Opublikowano 16 Marca Jaka rozmiar koł i czy nie trą przy resorach ? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/842970-autosan-d47/#findComment-3197765
krzysiek1614 76 Opublikowano 5 Kwietnia W dniu 16.03.2026 o 18:35, lukasz0920 napisał(a): Jaka rozmiar koł i czy nie trą przy resorach ? 315/70 R 22,5 Chodzi o szerokość czy nie trą ?? Jeśli tak to nie, jest luka, a dodam jeszcze że dołożone jest jedno pióro do resorów Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/842970-autosan-d47/#findComment-3199774
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się