Skocz do zawartości

Pryzma z kukurydzy



Otwarcie tegorocznych zbiorów 😉

  • Like 2

Rekomendowane komentarze

10 godzin temu, danielhaker napisał:

Tak mało ziemi na folii na dole- nie zachodzi Ci nigdy powietrze brzegami?

To wsunie nawet nie ziemia tylko gorszego gatunku piasek, nie wporządku jest nic się nie psuje odbrzegu. Piasku może i trochę więcej było z początku a teraz to woda go trochę wymyła. 

1 godzinę temu, krzys111 napisał:

Jak zaczynałem przygodę z kukurydzą to pierwsze dwa lata na brzegach sypałem łychą. Ale zimą było roboty przy odgarniania. Teraz też sypie łychą ale delikatnie s gdzie za dużo rozgarniam łopatą i jest ok. Czemu dajecie opony na pryzmę? Ja daję tylko siatkę. Często widziałem taką praktykę z oponami.

My odkąd pamiętam to stosujemy dwie folie nowa na dół stara na górę i na to opony i jest wszystko wporządku nawet jak pies lata i przebiegnie po pryzmie to nic się nie dzieje 

Badana? Bo ciekawe jakie wyniki z tego roku będą 

1 minutę temu, romanekdeutz napisał:

Ja gdybym tak zabezpieczał pryzmy u siebie to połowę kiszonki wyrzuciłbym w gnój. Bezpańskie psy, lisy i wrony dosłownie robią sito z folii na pryzmach.

Siatki to jedyne wyjście. U mnie był problem z ptakami. Siatki załatwiły sprawę 

@romanekdeutz U mnie nie ma problemu z tym a mój pies nie raz lata po tej pryzmie i dziur nie ma 😉 Jeszcze nie miałem takiego przypadku żeby lis się czepił a wron u mnie nie ma.

@robertrolnik27 Nie jeszcze nie badana wczoraj otworzylem ale bede dawal do badania i sie okaze co wyjdzie ale troche mokra mi wyszla w tym roku 

1 godzinę temu, TheMateusz7211 napisał:

Pod oponami są 2 folie?

Tak 😉

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v