ZELKOW 1374 Opublikowano 31 Marca 2021 Dolny Śląsk? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/796919-rzepak-30032021/#findComment-2837006
krzysiekQ 9 Opublikowano 31 Marca 2021 Ku.. a a u nas dopiero zaczyna ruszać po zimie 😯😯 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/796919-rzepak-30032021/#findComment-2837012
ZELKOW 1374 Opublikowano 31 Marca 2021 Co zrobisz jak nic nie zrobisz taky mamy klimat Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/796919-rzepak-30032021/#findComment-2837017
dzikiWschód 230 Opublikowano 31 Marca 2021 o kurcze u mnie taki rzepak za miesiąc dopiero hehe Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/796919-rzepak-30032021/#findComment-2837170
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się