Skocz do zawartości

Siłownik naciągu pasów od prasy New Holland 644



Siłownik złożony więc złożyć go, nabić, założyć pasy i prasa może czekać w gotowości na sezon ;) Uszczelniacze w dość dobrym stanie były odziwo, więc nie był on powodem słabego zbicia


Rekomendowane komentarze

Zmieniałeś może koła zębate w komorze albo łożyska na nich? Będę dorabiał koła zębate cały komplet i nie mogę znaleść łożysk na duże koła. Koła będą przerobione na łożyska wahliwe bo kół z gniazdami pod samonastawne nikt mi nie dorobi. Wie ktoś może jaki symbol mają te łożyska wahliwe.

58 minut temu, Ursusik3512 napisał:

Zmieniałeś może koła zębate w komorze albo łożyska na nich? Będę dorabiał koła zębate cały komplet i nie mogę znaleść łożysk na duże koła. Koła będą przerobione na łożyska wahliwe bo kół z gniazdami pod samonastawne nikt mi nie dorobi. Wie ktoś może jaki symbol mają te łożyska wahliwe.

ile bedziesz placil bo na olx komplet ok 3 tysi pod ori lozyska widzialem

3 tyś netto pod orginalne łożyska tylko jest problem z oryginalnymi nie moge ich dostać, pod wahliwe jeden mi obiecał za 3 tyś netto z łożyskami ale już prawie 2 tyg mnie olewa. Okoliczny zakład zrobi mi taki komplet za 2300 brutto ale nie wiem jakie to wahliwe łożyska a ten gościu nie chce powiedzieć co to za łożyska. Na olx zrobi z c40 a okoliczny zakład ze stali węglowej ( do nawęglania) czyli lepszej na koła.

Ja zmieniałem tylko łożyska na nich i znalazłem w Adeco ale o innych rozmiarach es20928G2 i W209PPB2, Spytaj się jeszcze o te łożyska w Rolmax Świdnik jakbyś podał rozmiary jego to może coś by dobrał o takich samych rozmiarach jak oryginał


@lizzak2007 U mnie zegar się uszkodził i nie wskazywał jutro może będę go zakładał i spróbuję pompowac z ciągnika 190 bar okaże się jak to będzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v