Tomaszbyk 80 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Jak masz uszczelnione te wrota od przechowalni? Masz normalna szynę na górze ? Możesz podesłać zdjęcia? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800767
solek01 246 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Kupiłeś gotowe czy swoje ciołeś? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800777
MichaTywonek 18 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Na górze jest szyna tak jak mówisz. Uszczelnione jest gumą tak jak zazwyczaj w takich drzwiach, drzwi przy domykaniu odsuwają się do ściany bliżej 3-4 i uszczelka dolegaswój towar :) majster od tartaku mówi że na wozie leży lekko 5 tysięcy chcąc to kupić a robią zarobkowo dachy i całe domy z bali Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800803
radekz200 9669 Opublikowano 14 Stycznia 2021 No ja na swój dom jak miałbym kupić cała więźbę dachowa to 12 tys a swoje wyszło mnie 5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800829
solek01 246 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Ile tartak u was liczy sobie za metr cięcia? Ja się buduję i będę niestety musiał kupić bo swojego nie mam. Jedynie to jakąś topole mam już pociętą na garaż. Zastanawiałem się jeszcze kupić u Leśniczego i pociąć ale to za dużo liczą za kubik w lesie i opłacić wszystko to się średnio kalkuluje Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800842
radekz200 9669 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Coś około 100 zł ale wszystkie deski do kantu Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800846
MichaTywonek 18 Opublikowano 14 Stycznia 2021 robić to wszystko wozic nie swoje, ciąć u kogoś to chyba nie wyjdzie to dobrze, lepiej kupić. tu ze swojego to jest opału dużo jeszcze ale i desek ile wychodzi, z ,,odpadów" z każdej jednej sztuki to lekko jedną solidną skrzynię będę miał zbitą na warzywo czy jabłka. no i to taką jak się należy a nie jak kupne Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800860
mszk8a 30 Opublikowano 14 Stycznia 2021 70-80zł... ewentualnie 60 zł za gadzinę jak jakaś drobnica... Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800874
TheRolnik1992 58 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Nie wiem jak teraz ale U mnie 3 lata temu wyszło 33zł za metr drewna do pociecia czyli za całą wierzbe dachową plus jeszcze parę metrów desek i słupków coś koło 4 tys. Wyszło Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800879
Kaszlak79 755 Opublikowano 14 Stycznia 2021 radekz200 napisał: Coś około 100 zł ale wszystkie deski do kantu Tanio. Mnie skasował za samo przetarcie 120 zł. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800884
radekz200 9669 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Tzn tu był tartak a drugi gościu obcierał krajzega takie lepsze opuły na deski Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800890
szymon09875 14021 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Dwa lata temu taniej mi wyszło kupić tartaczke w lesie i dac do przetarcia niz gotowa belka. Około 30 zł na m3 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800893
MichaTywonek 18 Opublikowano 14 Stycznia 2021 U nas co roku znajomy tnie, od lat ten sam i też około 100 zł wychodzi. Tniemy od poniedziałku po 6-7 godzin i w sobotę nie ma mowy żeby dokończyć, jeszcze na poniedziałek zostanie coś. 25 sosen ścinane było, większość 80-90 letnie to już dużo z nich wychodzi Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/793026-towar-na-jedna-wiezbe-jest/#findComment-2800925
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się