Skocz do zawartości

Horsch express 3td



pszenica po kuku ziarniwej po dwukrotnym przejezdzie expressem
  • Like 2



Rekomendowane komentarze

16 godzin temu, bialy2005 napisał:

Nie ma czegos takiego pewnie jest w opcji. Ja mam tylko zamykane 4 rurki na sciezki. Jaki sens kombinowac z polowkami lepiej stosowac odpowiednie sciezki 21 27 33😀

Tak, to oczywiste, ale w sytuacji przedstawionej na zdjęciu taka połówka na powrocie by się przydała:)

Edytowane przez TOME11

Pytanie do właściciela-jak sprawuje się siewnik? bo zastanawiam się nad takim do kuboty M7, niby udźwig podnośnik 9,4 t ale to tylko 4cyl więc trochę krótki przód a balastować ze 2 tony na przód nie bardzo mi się uśmiecha. Lepszym rozwiązaniem byłoby Pronto, ale tam znowu cena sporo wyższa. I w końcu sam nie wiem co by było lepszym rozwiązaniem. A ile waży ciągnik którym to targasz i jaki ma udźwig podnośnika?  Dzięki.

Pozdrawiam

do tego siewnika masa to podstawa ten ciagnik ma balast 1200kg i to jest tak na styk. maxxumem 140 6 cyl sialem podnosnik nie domagal sypalem max 800kg i to do konca nie mogl podniesc jak sie obkleil ziemia. a na przodzie czepialem 1800kg. takze do 4 cylindrowki i znajac kubote to wagi nie ma ja bym odpuscil.


poza tym ze ciezki to robote robi tylko jak sucho ze wzgledu na wage pcha sie przed walem ziemia i "wylewa" na boki. od tego roju mozna zamawiac z walem oponowym jak w pronto.


moj ma na liczniku 800ha i na talerzach nie widac zuzycia ani zadnej awari nie bylo.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v