Skocz do zawartości

Wysłodki



Druga pryzma 2020. Jak przechowujecie wysłodki? Trzeba je mocniej docisnąć ziemią czy zwyczajnie jak kukurydzę- aby powietrze wgłąb nie zaszło? Poprzednia pryzma trochę na górze łapała, mimo że dostępu tlenu po otwarciu raczej nie było. Za to kilka tygodni po okryciu pryzma się usiadła a folia się pomarszczyła 🤔


Rekomendowane komentarze

Czyli u każdego dobrze obsypane ziemią... Za rok trzeba łyżką sypać 😛

15 godzin temu, czaro napisał:

Nie wiem czy to wina tego że folia tam jest i soki nie miały gdzie uciec czy po prostu słabo się starałem przy deptaniu ;)

Soki nie przeszkadzają. Ja zawijam boki folii na górę i wszystko ścieka w rogi i tam nic się nie psuje

15 godzin temu, mfek3050 napisał:

A ja przechowuję w workach suche namaczam w wannie i do paszowozu i zero odpadów 😋 A tak na poważnie to gdybym miał miejsce to też by były w pryzmie.

Przy suchych nie ma wcale odpadu :D Ale jak liczyłem są ok. 3x droższe. A nie próbowałeś sypać suchych do wozu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v