siew jęczmienia ozimego
solek01 251 Opublikowano 29 Września 2019 czy on sieje nawóz jedocześnie? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/763221-siewnik-juko/#findComment-2570054
greg73 11 Opublikowano 29 Września 2019 tak przednimi redlicami ,jedna na dwie nasienne, redlice typu kultywatora z wałem strunowym pomiedzy dwoma rodzajami redlic Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/763221-siewnik-juko/#findComment-2570176
Gość Opublikowano 27 Września 2020 Jak ci się sprawuje, jak z częściami, ciężki, czy 60 da rade? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/763221-siewnik-juko/#findComment-2754609
Maroczek1 13 Opublikowano 29 Kwietnia W dniu 27.09.2020 o 19:10, Gość napisał(a): Jak ci się sprawuje, jak z częściami, ciężki, czy 60 da rade? Spokojnie daje rade, ale trzeba ramiona podnośnika przerobić, ja mam od MF255, bo inaczej skrzynie przekładniowe zbyt blisko są świateł tylnych. Łącznik centralny mam od C-385, bo po wydłużeniu ramion za krótki oryginalny. Dociążenie przodu ważne też, ale ogólnie polecam ten siewnik. Dobrze wysiewa. Plus za jednoczesny wysiew nawozu. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/763221-siewnik-juko/#findComment-3201666
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się