Skocz do zawartości

sterownik do opryskiwacza



ktoś tego używa opinie mile widziane

Rekomendowane komentarze

  • AgroTeam
8 minut temu, taurusteam napisał:

podobno w moim przypadku wystarczy dokupić przepływomierz i ma działać blok elektrozaworow zostaje stary w porównaniu do araga to cena o połowę mniejsza

To jest świeży produkt na rynku i wątpię aby ktoś to miał. Kosztuje 2tyś więc nie tak mało. I kwestia czy okablowanie jest w cenie. Mnie się nie podoba, brak panelu sterującego zaworami.

A co do wyposażenie to kwestia co ma za zawór. Nie wiem też jak tutaj się sprawdzi odczyt prędkości z GPS

może to jakiś sprzedawca z mięsnego się przyjął do roboty


jest odpowiedź od producenta Najprosciej podlaczyc sie bezposrednio pod przelaczniki obecnego sterownika. Mozna tez skorzystac z gotowej wiazki przewodow i panelu do wlaczania sekcji ale to juz wieksze koszty.


Tak, komputer z jednej strony wtyczka a zdrugiej przewody do podlaczenia. Nic wiecej nie trzeba.

  • AgroTeam
1 godzinę temu, tommmek napisał:

@griga warto kupić jacoby eurotrain 3500 z 98roku? Jak tam z komputerami i pompą? Gdy jest w dobrym stanie to chodzi to czy raczej unikać tych sprzętów?

Nie miałem styczności z jacoby/lemken. Ale najważniejsze z jakich gratów jest poskładany. Jeśli to klasyka to będzie działać a naprawy nie będą rzucały na kolana. Jak chcesz podeślij linka na pw luknę i coś wiecej powiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v