Skocz do zawartości

Rekomendowane komentarze

Dnia 20.01.2019 o 17:05, michalek4040 napisał:

Plyta ma 4 metry kwadratowe i kosztuje 150zł a 4 metry kwadratowe kostki 8cm kosztuje 100zl wiec nie widac tu sensu. I pod plyte i pod kostke musisz utwardzic zeby nie plywaly wiec nie widze sensu inwestowac w takie plyty

Coś ci się pomyliło za 100 zł za 4m2 to samego towaru kostki H nie kupisz a gdzie mowa o korytowanie, piach suchy beton i ułożenie?

 

Płyta znacznie tańsza opcja.

 

Jeśli to nie jest plac przy domu że chcesz żeby było ładnie i równo to płyta jest praktycznie najtańsza

U mnie przed silosami, wybieralismy błoto 25cm,na to szło 10cm piachu, ugniecione ciągnikiem i płyta, koszt znikomy podbudowy a zapadło się po 4 latach miejscami 2-3cm a miejscami wcale, a jeżdżę codziennie po nich ciągnikiem z ladowaczem, paszowóz też sam stoi a w trakcie zasypywania silosów wjeżdżają zestawy po 40t

 

Kostka na ten moment przy ilości ponad 1000m2 minimum 100 zł za m2

2 godziny temu, PATr napisał:

Jeśli to nie jest plac przy domu że chcesz żeby było ładnie i równo to płyta jest praktycznie najtańsza

U mnie przed silosami, wybieralismy błoto 25cm,na to szło 10cm piachu, ugniecione ciągnikiem i płyta, koszt znikomy podbudowy a zapadło się po 4 latach miejscami 2-3cm a miejscami wcale, a jeżdżę codziennie po nich ciągnikiem z ladowaczem, paszowóz też sam stoi a w trakcie zasypywania silosów wjeżdżają zestawy po 40t

 

Kostka na ten moment przy ilości ponad 1000m2 minimum 100 zł za m2

mi były potrzebne pod stopy do hali namiotowej.Czas naglił , a zrobiło się zbyt miękko,by mogły stać na ziemi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v