Agaiko 0 Opublikowano 11 Marca 2018 Tak wygląda pszenica ozima siana pod koniec października ziarno leży na wierzchu ale korzonki ma czy coś z niej będzie czy do zaorania Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/721639-pszenica/#findComment-2286972
artur125 1329 Opublikowano 11 Marca 2018 no szału to napewno nie będzie. Za 2-3 tyg sam będziesz widział czy coś z niej będzie. Czym to siane było, że ziarno na wierzchu? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/721639-pszenica/#findComment-2286979
Agaiko 0 Opublikowano 11 Marca 2018 Siewnikiem ale poszło za płytko i wymyśliłem deszcz Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/721639-pszenica/#findComment-2286983
artur125 1329 Opublikowano 11 Marca 2018 to trzeba było broną przelecieć, ta co puściła kiełki to będzie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/721639-pszenica/#findComment-2287012
Adampaczk23 10 Opublikowano 11 Marca 2018 (edytowane) Wymierz sobie taki kwadrat 25cmx25cm(no chyba że chcesz na całym metrze kwadratowym liczyć to też możesz) i policz te ziarenka co mają korzonki i kiełki potem pomnóż przez 4 jeśli wyjdzie mniej jak 150 roślin na metrze kwadratowym które puściły kiełka to nic tylko kultywator i jarą siać A i zapomniałem dodać by taką czynność powtórzyć kilka razy w różnych miejscach wtedy to będzie najbardziej miarodajne Edytowane 11 Marca 2018 przez Adampaczk23 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/721639-pszenica/#findComment-2287042
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się