Pszenżyto
Siew 1.10.2016r. 250 kg/ha. 14.03.17r. poszło ok.60 kg N/ha. Teraz trzeba robić T1bo grzyb zaatakował, skracanie i odchwaszczanie a pogody brak
Jutro planowana jest kolejna dawka N ok.50 kg N/ha w postaci saletry.
Siew 1.10.2016r. 250 kg/ha. 14.03.17r. poszło ok.60 kg N/ha. Teraz trzeba robić T1bo grzyb zaatakował, skracanie i odchwaszczanie a pogody brak
Jutro planowana jest kolejna dawka N ok.50 kg N/ha w postaci saletry.
Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się