Skocz do zawartości



Rekomendowane komentarze

Po 8zł z vatem. Podam przykład jak wychodza na zywo a jak na WBC:)Byk wazy 800kg tak jak te na zdjeciu. Cena WBC to 13.6+vat tak jak mi proponują. A na żywą dajmy niech mi dadza nawet po 8.60 cena z vatem. Wiec tak:800*0.07=56kg - tyle trzeba odjac na prod.744*8.60=6398zł tyle bym dostal na wage żywą:)Teraz WBC:800*0.60=480 - waga miesa480*13.60= 65286528*0.07= 6984 cena z vatem Mam nadzieję ze Ci przyblizylem różnicę:)

Ja dziś sprzedałem to za ładnego 8+VAT ,a za takiego więcej budowa HF 7.50+VAT (zdjęcia czekają na akceptację )a ten HF było zdjęcie wcześniej ,ceny na WBC nie znam .JarekBazydlo  Ty oddajesz dużo sztuk w roku i jednorazowo wiec z takim dostawcą się liczą tak jak z handlarzami ,a jak ktoś oddaje mało to już jest z tym problem .Mam znajomego co oddaje większość sztuk na WBC ,ale i na żywo też sprzedaje więc dlaczego nie wszystko na WBC skoro jest tak wysoka cena ?

bo nie wszyscy to rozumieją azor pośrednik im dostarca dużo sztuk i to jest inny temat i on ma inną cenne a nie jak indywidualniei z nim sie liczą my też dzisiaj sprzedaliśmy 6 sztuk średnia waga 800 kg po 7,6 netto wszyystkie mm waga zadowalająca wszystko krzyżówki 3 po sm 1 po lm  1 po ch i 1 po angusie według mnie miał najlepszą wage dobre 900 e wszyscy psioczą na te angusy ale doczego pije na moje 3 ładnie umięśnione a 3 gorzej pewnie by sie nie wybiły wagą nadrobiły a tu cena średnia i niema bata wyszłó dobrze

no właśnie wreście ktoś kumaty tu tak samo np ten po szarolezie waga około 850 brany od gościa co ma typowo mleczne hfki ale nie chciała zostac to mięsnym akurat szarole krowa typowa hf wielka byk fajny siwy nawet taki loczek wielki jak cholera łeb gnot masywny waga ok ale co on by sie wybił d*pa a tak średnia ok a najlepsze ten po limuze najlżejszy kiepskie 700 budowa umięśnienie nie jeden po bbb siada i najstarszy i też tłumacze tlepsze te gorsze ale waga ok i tak to wyszło a tak to  te  by sie wybiły te nie i jeden pierun

Nie ważne czy oddajesz 1sztukę czy kilka. Jeśli oddajesz większą liczbe byków możesz dostać maksymalnie 20gr więcej. Handlarze zarabiaja na tym ze daja niższą cene i do tego co drugi wali w rogi na wadze:) Do tego jeszcze ma 7% z wagi byka:) Pogadajcie z tymi na ubojni to wam powiedzą dokładnie:) Zresztą jak wam pasuje sie dzielić z kimś swoja kasa to nie moj interes:)


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v