Skocz do zawartości

Rozrzutniki Pronar NV161/1



Rozrzutnik z Pronaru na testach u znajomego


Rekomendowane komentarze

Kolego cena jest zależna od wyposażenia, ten na zdjęciu kosztuje 56tys brutto, chociaż to zależy od przedstawiciela. Pojemność to 6 ton. Koszt testu to 600zl za dobę. Brany był w FPS Sztabin. Na stronie Pronara na pewno znajdziesz dane do kontaktu, a jeśli nie to poprosisz na PV a ja Ci prześle. Na moim kanale na YT TheDarek94 niebawem będzie film z pracy tego rozrzutnika.

Trudno, drugi raz by już nie dostał, ja miałem na testach rozrzutnik z Alimy i nic za to nie płaciłem, sami zaproponowali ze przywiozą, mimo że ostatecznie go nie kupiłem bo w trakcie pracy okazało się ze troche mi nie pasował

Sami tobie przywieźli bo pewnie im bardzo zależało na sprzedaży i sami z siebie wciskali. Tutaj to ten rozrzutnik nie zdążył dotrzeć z powrotem do punktu sprzedaży a już kolejny rolnik pyta czy już można brać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v