Skocz do zawartości



Rekomendowane komentarze

oj to ja zawsze startowalem z 3 by mi nie spadaly obroty przy gorze choc 4 tez nieomieszkalem sprawdzic i wychodzi prawie to samo a nawet mniej niz 3 ujechalem ale wiesz zalezy jak jest ubite ja mam calkiem niezle bo od 2 lat detem dusimy i powiem ci ze miod robota.A wciaganie detem tez fajna sprawa kumple 912 z wozkami to na luz dawali a det sam ich i wozek wciagal na wysokie pryzmy.

u nmie w szkole jak w silosie siÄ rĂłwnaĹo z mĂłrkami oporowymi (3 metrowe) to jak przyjechaĹa C-385 z t088 to 1204 og nie daĹ rade wciÄgnÄÄ tylko deta zapieli i prawie spadĹ bo z jednej strony te koĹa zÄbate zaczeĹy przeskakiwaÄ i tak go skrÄciĹo Ĺźe Ĺyszka byĹa poza silosem a jak przyjechaĹ 1224 i nie daĹ pady teĹź zapieli dt tu juĹź nie byĹo problemu tylko Ĺźe tylnia szyba w 1224 zostaĹa zgnieciona bo byĹo tak stromo Ĺźe aĹź siÄ z przydniÄ burtÄ roĹźrzutnika spotkaĹa.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v