ciagnie mtz-a
Gość Opublikowano 13 Października 2006 Heh nie ma to jak szesnastka:) Mamy takie dwie w szkole Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-8926
Gość Opublikowano 13 Października 2006 :lol: :-D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-8928
Gość Opublikowano 13 Października 2006 NO i Ursus jak zwykle chmuruje Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-8961
Gość Opublikowano 13 Października 2006 bys widziel tego mtz jak sie rozpedzal przed wiazdem na kopiec to bys perk albo tego pronara to samo (a wiesz czemu tak kopci bo w wszysktich 1634 sa zaduze turbiny co do wielkosci tloka i paliwo sie nie wypala czy jakos tak ) :-P Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-8966
Gość Opublikowano 13 Października 2006 MĂłj ojciec w zeszĹym roku podobnÄ przyczepÄ wciÄgaĹ Ursusem 3512 i jakoĹ tam siÄ wgramoliĹ(pryzma byĹa duĹźo niĹźsza). GoĹciu 60siÄtkÄ miaĹ wiÄksze problemy i do tego duĹźo wolniej mu kipowaĹa. Tak jak to ktoĹ gdzieĹ juĹź pisaĹ wiele zaleĹźy teĹź od operatora. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-9014
Gość Opublikowano 13 Października 2006 i tu duzo zalezalo od operatora bo kopiec byl slabo ubity Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-9018
Gość Opublikowano 1 Listopada 2006 jak wy Ĺadujecie na ta przyczepe trawe :?: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-11250
Gość Opublikowano 1 Listopada 2006 to jest kukurydza a nie trawa Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-11262
Gość Opublikowano 1 Listopada 2006 1634 dymi jak kaĹźda. Nie spotkaĹem takiej 16, ktĂłra nie dymiĹa. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-11276
Gość Opublikowano 1 Listopada 2006 Dokladnie ja tez. 16 moze byc noweczka czy po kapitalce to nie robi jak wcisniesz to musi pujsc smuga i juz po prostu ten typ tak ma Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-11278
Gość Opublikowano 1 Listopada 2006 ale to tylko szczegul ze dymi Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-11289
Gość Opublikowano 4 Listopada 2006 no ale ciÄgnik teĹź ma prawo zakopciÄ. kopci nie kopci waĹźne Ĺźe robote robi. ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-11826
Gość Opublikowano 4 Listopada 2006 no ale fajnei to wydlada jak za gorki widac najpierw dym a potem ciagnik Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-11834
Gość Opublikowano 12 Listopada 2006 16-stka dymi, bo ma za maĹÄ turbosprÄĹźarkÄ. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-13034
Gość Opublikowano 12 Listopada 2006 moze i tak ale najwarzniejsze ze robi to co do niej nalezy Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-13037
Gość Opublikowano 12 Listopada 2006 16-stka to nie jest zĹy ciÄgnik. :-D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-13045
Gość Opublikowano 12 Listopada 2006 jest wart tych piniedzy a skrzynie mozna przebolec Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-13046
Gość Opublikowano 12 Listopada 2006 Mi jak biegu brakuje w polu to jeĹźdĹźÄ na wzmacniaczu. :-D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-13050
Gość Opublikowano 12 Listopada 2006 no 4 jak by byla to by bylo dobrze Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-13054
Gość Opublikowano 24 Grudnia 2006 A ja podpatrzylem mojego wojka brygadziste i odkrylem sekret tego jak na wysoka pryzme bez problemy wjechac otoz on ajak juz go zacznie buksowac w c360 to se polowa 4 wlacza i jedzie jak cholera tez tak zaczolem robis i sa efekty Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-23435
Gość Opublikowano 25 Grudnia 2006 zetor zobaczymy czy to sie sprawdzi przy najpliszej okazji sprawdze twojom teorie u wuja na c360 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-23471
Gość Opublikowano 25 Grudnia 2006 No spoko najlepiej to dziala jak juz wykrecasz z wozka na pryzme to trza odjezdzac co jakis czas wtedy to ci mowie 912 z takimi wozkami stawalo a wojek stary ''brygadzista T150K'' nic tylko jedzie i jedzie. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-23721
Gość Opublikowano 25 Grudnia 2006 bo ja mialem metode "4 bieg gaz nozny i reczny ma max a potem (czytaj przewaznie) linka i dalej na pryzmie juz na 2 ciagniki" to terz byl dobry sposub (czytaj ten z ta linka) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-23735
Gość Opublikowano 25 Grudnia 2006 oj to ja zawsze startowalem z 3 by mi nie spadaly obroty przy gorze choc 4 tez nieomieszkalem sprawdzic i wychodzi prawie to samo a nawet mniej niz 3 ujechalem ale wiesz zalezy jak jest ubite ja mam calkiem niezle bo od 2 lat detem dusimy i powiem ci ze miod robota.A wciaganie detem tez fajna sprawa kumple 912 z wozkami to na luz dawali a det sam ich i wozek wciagal na wysokie pryzmy. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-23747
Gość Opublikowano 26 Grudnia 2006 u nmie w szkole jak w silosie siÄ rĂłwnaĹo z mĂłrkami oporowymi (3 metrowe) to jak przyjechaĹa C-385 z t088 to 1204 og nie daĹ rade wciÄgnÄÄ tylko deta zapieli i prawie spadĹ bo z jednej strony te koĹa zÄbate zaczeĹy przeskakiwaÄ i tak go skrÄciĹo Ĺźe Ĺyszka byĹa poza silosem a jak przyjechaĹ 1224 i nie daĹ pady teĹź zapieli dt tu juĹź nie byĹo problemu tylko Ĺźe tylnia szyba w 1224 zostaĹa zgnieciona bo byĹo tak stromo Ĺźe aĹź siÄ z przydniÄ burtÄ roĹźrzutnika spotkaĹa. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6271-ursus-1634/#findComment-23788
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się