Zestaw przed praca
Gość Opublikowano 7 Października 2006 wĹaĹnie zastanawiam siÄ nad ''4'' obrotowÄ czy na ten pĹug starczy 50 tys? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8544
Gość Opublikowano 7 Października 2006 Na nowy? taki jak ten z reg szerokoscia orki 55 tysiecy powinno styknac Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8551
Gość Opublikowano 7 Października 2006 tak nowy. A jaka szerokoĹc orki? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8560
Gość Opublikowano 7 Października 2006 Ja wole w nocy orac. Wczoraj pojechalem o 20 i wrocilem dzis o 8, a pozniej agregat i uprawa. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8575
Gość Opublikowano 7 Października 2006 a dlacezgo wolisz w noy orac :?: :roll: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8578
Gość Opublikowano 7 Października 2006 skÄd jestes, dokĹadnie bo widzÄ Ĺźe powiat Ĺwiecki Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8583
Gość Opublikowano 7 Października 2006 Serock Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8586
Gość Opublikowano 7 Października 2006 U mnie na wsi teĹź byĹ taki "nocny oracz", aĹź pewnego razu obudziĹ siÄ w rowie ;-) ChociaĹź osobiĹcie teĹź lubie w nocy oraÄ Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8593
Gość Opublikowano 7 Października 2006 Ja tam teĹź wole w nocy cokolwiek robiÄ. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8596
Gość Opublikowano 7 Października 2006 z tego moĹźna wnioskowaÄ ze jeĹşdzicie na opale albo na rzepaku :-D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8606
Gość Opublikowano 7 Października 2006 OczywiĹcie, Ĺźe opaĹ, oraz sojowy, a dlaczego taki wniosek, przecierz w dzieĹ silniki teĹź dobrze chodzÄ na "alternatywnych" paliwach, to przecierz nie wampiry :lol: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8608
Gość Opublikowano 7 Października 2006 A ja w nocy to zamiast orki wole grubera wiecej zrobie! ale i tak ponad to wszystko w nocy wole dziewczyne :-D :-D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8609
Gość Opublikowano 8 Października 2006 :lol: :lol: dobre luk2782 A ja wole w dzieĹ robiÄ :-P Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8614
Gość Opublikowano 8 Października 2006 no tak ale w dzieĹ psy mogÄ ĹapaÄ i mandacik Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8615
Gość Opublikowano 8 Października 2006 To w nocy nie ĹapiÄ ;-) :?: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8616
Gość Opublikowano 8 Października 2006 ja w nocy robie jak musze..niby sa swiatĹa ale to i tak nie bÄdzie to samo co w dzieĹ..w nocy robi sie co innego-luk2782 dobrze napisaĹ :-D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8617
Gość Opublikowano 8 Października 2006 Do u1224: :lol: to mieszkamy blisko siebie bo ja jestem z WĹĂłk gm. Dobrcz Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8621
Gość Opublikowano 8 Października 2006 No w koncu ktos z okolicy Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8622
Gość Opublikowano 10 Października 2006 W nocy to moĹźna sie dziewczyna zajÄÄ przyznaje racje:) Na swiatĹĂłacvh to nie robota. Jak juĹź musze to robie czasem w dzieĹ sie nie wyrabiam. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8648
Gość Opublikowano 10 Października 2006 u1224 ja jestem z Wojnowa gm. Sicienko powiat bydgoski nawet blisko :-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8689
Gość Opublikowano 10 Października 2006 No rzut beretem...A ile masz do koronowa?? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8693
Gość Opublikowano 11 Października 2006 ok. 20 km Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8763
Gość Opublikowano 11 Października 2006 To tak jak ja Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-8767
Gość Opublikowano 22 Października 2006 u 1224 jak byĹ mĂłgl to podaj mi swoje gadu moje to 4090374 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/6128-ursus-1224/#findComment-9813
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się