Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Żniwa 2015

John Deere 1640 i 540

pozostały już tylko usługi, żniwa zakończone :)

  • Like 1


Informacje o zdjęciu John Deere 1640 i 540

Zrobione z HTC HTC Wildfire S A510e

  • 3,5 mm
  • ISO 75
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

12 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Za 120x120 11zł choć u niektórych pasuje w tym roku wziąć więcej, bo słomy nie za wiele na polu. A jak z cenami u Ciebie?

W tamtym roku około 12zł ale po stałokomorówce a do pasówki jd porównywać to więcej słomy w beli :) u nas na wsi prawie każdy ma prasę więc nie wiem czy się trafi jakaś usługa

Więc moja cena jest wyśrodkowana :) nie bardzo bawię się w liczby, interesuje mnie jedynie ile sztuk robię :D ale tak w godzinę maksymalnie to około 25szt zrobię. Co do spalania, to nie sprawdzałem, ale 6l-8l/mtg weźmie.

Dokładnie tak jak mówisz, lekko na sprzęgło, a później już jazda :) z prędkością ogranicza jednak wąski podbierak, bo przy zbyt dużej na grubych pokosach i jeszcze pięcio klawiszowych kombajnach słoma zaczyna uciekać na boki.

To faktycznie macie urodzaj w słomę :) u mnie w okolicy jak z ha wyjdzie 25 bel 120x120 to jest już bardzo dobrze. Co do ceny, to bym wziął pod uwagę wagę takiej beli i za 100kg liczył minimum 8zł.

Wczoraj tak z ciekawości spojrzałem na zegarek i przez dwie godziny na usługach wyszło 58 bel 130x120 myślę, że dobry wynik :)

Ogólnie jestem zadowolony i po nabraniu doświadczenie śmiga jak mało kto :) do pełni szczęścia brakuje tylko szerokiego podbieraka i klimy, bo ze zwijaniem w upalne dni nie ma problemu, ale w kabinie ciut za ciepło ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×