Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Pozostałe

Lusterko

I zrobione. Kolejny raz się już nie zbije, a to za sprawą tzw. plexi lustrzanej


Informacje o zdjęciu Lusterko


5 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Plastikowe lustro? Wątpię w trwałość. Dobrze jest pomyśleć na lepszym.mocowaniem lusterek, które będą się składać po natrafieniu na przeszkodę. Ja w 80 i 60? mam grube lusterka z 80-kibi trudno je stłuc w normalnej eksploatacji. Czasem trzeba po prostu złożyć ramiona i lusterko całe.

Z trwałością to jest tak, odporne na uderzenia, ale nie na zarysowania, z tym że spolerować plexi na kryształ to jest dosłownie kilka minut, więc wyjąć raz na rok i to zrobić to nie problem (choć wątpię w potrzebę zabiegu, bo po krzakach się nie jeździ). Co do mocowań to lusterka są składane, ale nawet ze złożonymi to w chmielniku jest o co nimi zahaczyć, do tego jeszcze prędkość przy niektórych zabiegach, na chwilę się zagapić, jakiś luźniejszy krzak albo sznurek i biją się na potęgę.

Spróbuj założyć te grube z 80- ki. Ja nieraz o takie gałęzie zahaczałem, że składało lusterka, gałęzie się łamały nieduże co prawda a lusterka całe. Prędzej mocowanie wyrwiesz niż potłucze szkło.

W oryginalnych jest pewnie ten problem, że wypukłe szkło wystaje poza ramkę. Uchwyt się złoży, lusterko bije o szybę drzwi czy przednią i po szkle. Zobaczymy jak będą się spisywać te z plexi. Po założeniu nie widać różnicy między nim a szklanym.

Niestety po jednym sezonie plexi zmatowiała, porysowała się i zaczęła zniekształcać więc odradzam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×