Skocz do zawartości

Rzepak Visby



220N został mocno skrócony toprexem ok 80-100cm, u sąsiadów mają ok 150cm, mam pierwszy raz rzepak, ale myślę że mniejszy lepszy z tego co zauważyłem to mój jest dużo lepiej rozkrzewiony, u sąsiadów jest tylko główna łodyga... :)


Rekomendowane komentarze

   A ja właśnie skończyłem opryski - Pictor i Proteus.Ogólnie jest słabiej niż w latach wcześniejszych, zawsze problem z odnalezieniem ścieżki ze względu na wielkość, ilość rozgałęzień co zwieszało gęstość łanu, a dzisiaj bez większych problemów. Brak opadów zrobił swoje.  Desykacji nie planuję więc teraz tylko patrzeć w niebo i modlić się aby gradu lub  innej cholery nie było. Twój rzeczywiście jeszcze chwila, czy tydzień ??? Pogoda pokaże.

dopiero zaczął na dobre kwitnąć na opadanie planuję gdzieś za tydzień :) (chyba że lepiej we wcześniejszej fazie to piszcie) pójdzie amistar Xtra + Mospilan oczywiście w nocy ;) 0.8/ha amistaru powinno starczyć? cze lepiej dać 1l ?

Pytałeś kiedy ;)

Dziś bylem z wizyta u doradcy rolniczego i on juz swoj rzepak pryskał . Uwaza ze moment opadania 1szych platków jest już odpowiedni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v