fajna maszynka
Gość Opublikowano 25 Września 2006 fajna moĹźe ale nie za tÄ cene Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5679-pronar/#findComment-7790
Gość Opublikowano 26 Września 2006 pogadajcie z moim znajomym ktory ma ten ciagnik juz 3lata (dokĹadnie 1025a) powiedziaĹ ze w zyciu juz nie kupi pronara Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5679-pronar/#findComment-7818
Gość Opublikowano 26 Września 2006 mĂłj znajomy sÄdzi podobnie ma 82sa i juĹź chce sprzedac to "gxxno" jak mĂłwi Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5679-pronar/#findComment-7827
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się