Pronar
Gość Opublikowano 24 Września 2006 ale tego sprzecika na AGRO SHOW chyba niewidzialem :!: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5553-pronar/#findComment-7656
Gość Opublikowano 24 Września 2006 To cudo ma silnik z mtz i brazylijskÄ skrzynie 12/4 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5553-pronar/#findComment-7659
Gość Opublikowano 24 Września 2006 to juz nawet niezly sprzecik za tak wsumie niewielka cene Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5553-pronar/#findComment-7695
Gość Opublikowano 24 Września 2006 ale ten kolorek to jakiĹ dziwny wyszedĹ Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5553-pronar/#findComment-7711
Gość Opublikowano 24 Września 2006 to jest kameleon....a aparatem ciÄĹźko wyĹapaÄ cos takiego :-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5553-pronar/#findComment-7717
Gość Opublikowano 6 Października 2006 Nom inna nazwa tego lakieru to flip-flop w swietle mieni sie w kilku kolorach ;-) Jak kogos interesuje to okolo od 1000- wzwyz za litr za lakier lepszej jakoĹci :lol: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5553-pronar/#findComment-8473
Gość Opublikowano 17 Grudnia 2006 fajny traktorek Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5553-pronar/#findComment-20969
Gość Opublikowano 11 Stycznia 2007 flip-flop to technika lakierowania, a nie kolor Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5553-pronar/#findComment-26802
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się