Skocz do zawartości

Wysłodki w Belach



Zdecydowanie lepszy sposób przechowywania niż na pryzmie :)


Rekomendowane komentarze

Cena to 46 zł za pakowanie plus koszty wysłodków. Dla tych co sprzedają mleko za kilkadziesiąt groszy to na pewno nie jest opłacalne.

A u nas jakość poprawi wydajność i wrócą się koszty   

kubamako66 - Werbkowice w tym roku z tym przelicznikiem się nie popisali i to był też powód aby zakupić bele :rolleyes:

Piotruniu25 -  wzeszłym roku mieliśmy 24 bele i w maju przy przejściu z wysłodków z pryzmy na wysłodki w belach na dniu było prawie 100 litrów mleka więcej a bela szła na 3 dni więc zmiana przynosiła zyski więc koszty inwestycji w dobre przechowanie się wracają   ;)

konkento - moze by i dało radę ale rękaw powinien być lepszy :)

damianzetor9540 - Pryzma w środku jest OK ale z wierzchu pokrywa się pomarańczową pleśnią próbowaliśmy różnych sposobów ale ciągle to samo u sąsiada tez to widziałem nie wiem może taki klimat u nas na wsi :P

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v