Udżwig - niecała tona, wysokość podnoszenia - 3m
radson 5 Opublikowano 22 Marca 2008 Super pomysł . Jak się sprawuje ten wynalazek. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/53414-wozek-widlowy/#findComment-129549
seba942 0 Opublikowano 23 Marca 2008 polak potrafi Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/53414-wozek-widlowy/#findComment-129560
rafal88 13 Opublikowano 23 Marca 2008 Anie boisz sie ze cos spadnie Ci na glowe??? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/53414-wozek-widlowy/#findComment-129634
yogi 23 Opublikowano 27 Marca 2008 Super pomysł . Jak się sprawuje ten wynalazek. no jak narazie sprawuje się bardzo dobże dorobiłem już łyżke i w sobote bedzie chrzest bojowy (2 kurniki ok.16 przyczep) jedyne co to mniejsza zwrotność i cięrzko się przyzwyczaić ale ogulnie jest ok Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/53414-wozek-widlowy/#findComment-131887
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się