Skocz do zawartości

Widły fiskars



Nie widać różnicy więc poco przepłacać...


Rekomendowane komentarze

Te po lewej kupione 2 miesiące temu za 35zł (produkt Polski gwarancja jakości) a fiskarsa 75zł mają 3 lata. Jak widać w tych tanich pękła rączka (sklejona taśmą) i wygięty skrajny ząb-po jakichś 5 rozrzutnikach obornika. Szczerze polecam droższe bardzo dużo przeszły, rączka na górze zrobiła się biała po przejechaniu po nich kombajnem ale nie pękła.

 

Ze 2 lata temu kupiłem sobie widły Fiskarsa właśnie takie metalowe. To pierwsze których jeszcze nie połamałem czy to o zęby czy trzonek chodzi. Niestety wygiął się jeden ząb i szybciej się zdziera niż reszta. jest krótszy już o ok 2 cm. Facet po 50-ce jak spojrzał na cenę, gdy kupowałem to mówił, że za taką cenę to chyba same pracują. ;)

Odświeżę trochę temat.

Fiskarsy nie są złe,  ale porównując pierwsze kupione dawno temu do dzisiejszych to niebo a ziemia a cena raczej ta sama a nawet wyższa niż kiedyś.  Przy zrywce obornika nie wytrzymują zęby i się odginają a z czasem i pękają. O pękających trzonkach w tych wersjach drewnianych już nawet nie wspomne(niby je wycofali) Nie powiem że są do d*py ale do noszenia siana, ścielenia czy zadawania sianokiszonki spokojnie starczają Made In Poland za 35zł

Ja tez polecam na drewnianym trzonku ^^ Znajomy gada on polamie sa do dupy i wgl ten trzonek... Tylko że trzeba normalnie brać a nie np przez kolano rwac obornik... nie na siłę a służą ojojojj.. a z tym zebem jednym to juz tak jest ze jest slabszy ale to juz chyba tak jest ;) Tak jak moj tata kupil zwykl e z bazaru bez trzonka widły i dospswal do trzonka fiskarsowego metalowego.. Poszedlem QQ brac zima to po 2 taczkach każdy ząb w inna stronę... nigdy wiecej takich swapow nie chce :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v