Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Foty Mentosa 223

Ugór

60 arów czystego bangladeszu :D Za tydzień wpadnę w to jakoś opryskiwaczem z randopem , potem jak wrócę z pracy to glebogryzarka, porządne wapnowanie i orka zimowa :)

  • Like 1

Z albumu

Foty Mentosa 223

  • 21 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 153 komentarzy obrazka

Informacje o zdjęciu Ugór

Zrobione z HTC HTC Wildfire

  • ISO 100
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

16 komentarzy

Rekomendowane komentarze

randapem to się pryska rośliny rosnące a nie zaorane... szkoda, że to ruszałeś. teraz bd miał ciekawie jechać z opryskiwaczem :P

  • Like 1

No ja w środę jadę do pracy, tatę w to mam zamiar wysłać jak się dowiedział to mnie wyśmiał :D Na odwrót zrobiłem i wyszło jak wyszło teraz tylko oprysk bo inaczej się nie da a glebogryzarką jak wjadę to tylko wyszatkuję to .

Raczej upraw to czymkolwiek, broną, kultywatorem czy co tam masz w domu. A oprysk za miesiąc, na wiosnę jeszcze raz upraw i siew. Tak to tylko lanca będzie ci skakać jak głupia góra, dół, góra dół, opryskasz nie równomiernie a i tak będziesz miał ciężko to zaorać na zimę, będzie się pchać bo ta ziemia leży luźno tylko że odwrócona.

Ja bym to teraz stalerzował albo zgryzł, następnie porównał broną z wałkami (jeśli masz) a dopiero potem pryskał i orał. Teraz oprysk może być mało efektywny, a jak stalerzujesz i porównasz to wszystko ci ładnie równo odbije i potem idealnie to wszystko trujesz.

 

No i fakt, w 360 będziesz musiał bardzo mocno trzymać kierownicę, żebyś sobie krzywdy nie zrobił na tej krzywiźnie. W Zetorze już jest o niebo lepiej, bo też tak za pierwszym razem poryłem pole, ale spokojnie mogłem jedną ręką trzymać i na kierownicy nie odczuwa się nierówności.

za miesiąc to juz nie będzie przyjmowało żadnego oprysku, max 2 tygodnie jeszcze ;) Potem na zimę glebogryzarka i zostawić to, orka na wiosnę chyba że wolisz teraz to na wiosne bedzie łatwiej uprawić bo mróz zrobi całą robote.

Dokładnie z oprysku zrezygnowałem bo to nie ma sensu po tych skibach się tłuc , za 2 tyg jak wrócę z pracy wpadnę z glebogryzarką a potem orka jak będzie porządna zima to ładnie przemrozi to i nie będzie problemu z uprawą :)

Nie ma nic gorszego niż orka takich "kocurów" Trzeba było to opryskać i od razu na zime zaorać, a tak to nie wiadomo czy Ci starczy czasu, być może tak ale wegetacja już powoli staje no i nieraz się zdarzały zimy w październiku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×