Ursusik. Nawet zadbana bestia.
Gość Opublikowano 11 Września 2006 ktĂłry rocznik tej besti :-D :-D :?: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5250-ursus-c-330/#findComment-7012
Gość Opublikowano 11 Września 2006 A niewiem ile bestia liczy lat bo niemoja :-D Ale jak bedzie okazja to sie zapytam. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5250-ursus-c-330/#findComment-7021
Gość Opublikowano 13 Września 2006 no ja sobie nie moge Ĺwiata wyobrazic bez tego tyrana :-) no ale 30 to ma swĂłj styl i klase :-) no naprawde i Ĺźe to moĹźe kiedyĹ zabraknÄc :cry: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5250-ursus-c-330/#findComment-7118
Gość Opublikowano 13 Września 2006 tores nie ma strachu, 330 jeszcze przez wiele lat bÄdÄ jeĹşdziÄ :-D to w koĹcu twarde sztuki sÄ: przeĹźyĹy komunÄ, przeĹźyĹy III RP wiÄc i IV RP przetrzymajÄ ;-) :-D A kto wie czy i w V i VI Rzeczpospolitej nie bÄdÄ te krÄĹźowniki szos i pĂłl krĂłlowaÄ :-P :-D 8-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5250-ursus-c-330/#findComment-7119
Gość Opublikowano 14 Września 2006 moĹźe bo przy takim rzÄdzie to mogÄ i do xxx... RP wytrzymac :-D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5250-ursus-c-330/#findComment-7158
Dominiczek12 7 Opublikowano 21 Maja 2011 330 jest z 83 roku:) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5250-ursus-c-330/#findComment-695631
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się