Skocz do zawartości


Żniwa zaczęliśmy w czwartek i z jedną małą awarią zrąbaliśmy 10ha żyta i ponad 4ha mieszanek i pszenicy, dzisiaj została końcówka żyta ;)

Co widzimy na zdjęciu Bizon Z056?

Kombajn Bizon Z056 podczas prac żniwnych na polu zboża. Charakteryzuje się typową dla tego modelu czerwoną kolorystyką oraz kabiną z dużymi szybami umożliwiającymi doskonałą widoczność pola. Wyposażony w heder z motowidłami, który jest używany do koszenia zbóż. Oznaczony logotypem charakterystycznym dla serii Bizon, maszyna ta jest symbolem polskiego rolnictwa. Model Z056 napędzany jest silnikiem o mocy około 100 KM, który zapewnia niezbędną moc do efektywnego przeprowadzenia żniw. Pojemność zbiornika na ziarno wynosi około 3 000 litrów, co pozwala na długotrwałą pracę bez częstego przerywania na opróżnianie. Widoczne na zdjęciu pole wskazuje na typowe warunki pracy dla tego typu urządzenia, gdzie kombajn efektywnie przemieszcza się po ściernisku, zbierając zboże do zbiornika.


Rekomendowane komentarze

Mam, ale to był pierwszy wyjazd po skręceniu bo wymieniane było łożysko na odrzutniku, a że szwagier bez ręki to musiał zlecić to komuś innemu i otem przy składaniu ten co składał, źle założył bolec od regulacji obrotów bębna młócącego i 3.5h męki żeby ten bolec tam dobrze wsadzić bo podejście mega słabe, ale rozkręcać wszystko to jeszcze więcej czasu by zabrało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v