Po orce
Gość Opublikowano 10 Września 2006 jak bym miaĹ orac moje chektary ciapkiem to chyba bym sie pochlastaĹ 8-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5192-ursus-c-330/#findComment-6928
Gość Opublikowano 10 Września 2006 a ja swoje 20ha obrabiam c330 ic360(oby dwa plug ciagaja) i szczeze mowiac nie ma co robic :-? ale ciagnik z 4x4 by sie przydal ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5192-ursus-c-330/#findComment-6935
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się