Sprzedaż belek słomy do pobliskiej wytwórni podkładu do hodowli pieczarek.
drmateusz1 1 Opublikowano 1 Sierpnia 2014 Ile bel tu jest ? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/518442-sterta-slomy/#findComment-1557201
mszk8 123 Opublikowano 1 Sierpnia 2014 po ile wychodzi za belkę i jaki rozmiar? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/518442-sterta-slomy/#findComment-1557207
Mechaniki 5 Opublikowano 2 Sierpnia 2014 Za słomę w belkach płacą 170 zł za tonę, przyjmują słomę po życie, pszenżycie, pszenicy. Biorą wszystkie rozmiary belek oraz dużą kostkę ale cena za kostkę jest inna, nie pamiętam ile w cenniku było napisane. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/518442-sterta-slomy/#findComment-1557656
Mechaniki 5 Opublikowano 2 Sierpnia 2014 Ile bel tu jest ? Belek układają 8 warstw w górę ale ile jest belek to ciężki temat. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/518442-sterta-slomy/#findComment-1557676
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się