Skocz do zawartości

17 komentarzy

Rekomendowane komentarze

NO NO ładnie naliczyłem 14 szt ja dzisiaj tez sprzedałem 14 prosiąt po 250 zł za jedno powiedz mi jaka cena u was :) fota 5/5

około 500zł

 

Nie cytuj poprzedniego komentarza!

Jeśli odpowiadasz na ostatniego posta to nie używaj opcji "Odpisz" tylko zjedź trochę niżej i pisz w tym białym okienku!

Edytował Prorok

Kurde chcialbym aby u mnie parka chodziła po 500zł ja jakiś miesiąc temu sprzedawałem po 380zł do 400zł to max u nas <_<

NO NO ładnie naliczyłem 14 szt ja dzisiaj tez sprzedałem 14 prosiąt po 250 zł za jedno powiedz mi jaka cena u was :) fota 5/5

 

tylko mam jeszcze pytanie dostałeś po 250 za sztuke ale jakie duże były te prosiaki bo to też ważne :P

Miały już ponad 20 kg nie wszystkie były równe ale jeden miał może 27 kg drugi 22 kg także wiesz różnie ale ponad 20 kg miały. :)

i że kto ci to kupił jak teraz za tucznika weźmiesz nie całe 500 dolice kup za 250 kup pasze koszty utrzymania = nieopłacalne u mnie cena jest ok 3.70 z VAT powiat radzyński

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×