Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Rośliny owocowe

5 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Serio tutaj jest 4m? Może to przez prerspektywe ale musze powiedzieć, że u nas Łutówka w rozstawie 4x1,5 wygląda zupełnie inaczej. Co do owocowania to konkretny wynik, chociaż zastanawia mnie gdzie sie pomieściło tyle owoców. U nas przy podobnym tonażu łamały sie przewodniki uginające sie pod nadmiarem towaru.

jak widać co drugie drzewko jest mniejsze, dlatego że najpierw było 4x3m ale w drugim roku tata zagęścił, przy niektórych drzewkach początkowo były kołki, teraz mamy w planach wsadzić 0,5ha w rozstawie 3,7x1,2-1,5m i liczę że bedziemy zbierać z tego do 15ton :D tylko narazie trzeba działkę dobrze przygotować.

4x3m w faktycznie dośc dziwny i niespotykany rozstaw bo odległośc między drzewami w rędzie była by nie do wykorzystania jak już to 5,5 x 3m ;)

U na dominuje rozstaw 4,5x1,5-2m i nieźle sie sprawdza mamy też posadzony 3,5x1 ale jest to narazie młody sad i jeszcze ciężko cokolwiek powiedzieć, zapowiada sie dobrze ale będzie trudno ą utrzymać w rzedach nie minimalizując owocowania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×