Słabe w tym roku pyrki oj słabe
Gość Opublikowano 8 Września 2006 co to za odmiana Ĺźe krzaki takie zielone o tej porze ja kopie kombajnem hassia zamieszczajcie wiÄcej na temat hodowli ziemniaka ja teĹź postaram sie coĹ doĹÄczyc wkrĂłtce Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/4390-grimme/#findComment-6706
Gość Opublikowano 29 Października 2006 to byĹ Ramos ale kopany doĹÄ wczeĹnie. Jeszcze mocno trzymaĹ sie ĹÄty Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/4390-grimme/#findComment-10803
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się