Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Budynki i obejścia gospodarskie / Farm buildings

12 komentarzy

Rekomendowane komentarze

czemu lipa że na piasku? oczywiście będzie podniesiony o 5cm przed zalewaniem jeśli o to chodzi:) na 53 sztuki


fotki są ze środka w galerii trzeba poszukać:) koszt ciężko powiedzieć, za swoje


drucik 6mm gładki a po co grubszy to nie sklepienie:) nie robie żadnej szczeliny

Nie chcę się wymądrzać czy coś i Cię pouczać, bo Ty wiesz ode mnie dużo lepiej, ale może na tym środkowym płacie, warto by było dać przez środek jeszcze dylatacje jak kolega mówi? Tym bardziej, że jak się domyślam, na tym środkowym najwięcej będzie jeżdżone.  My jakoś na jesieni wylewaliśmy kawałek betonu przed wrotami od stodoły. Miał może z 1,2 szerokości i na długość dwie wrota, daliśmy 3 dylatacje, jedna na słupie, i po jednej na środku drzwi, położyliśmy siatkę, a i tak beton popękał przez zimę.


Zrobisz jak zechcesz, jak tak tylko powiedziałem co było u nas.

Mateusz z tym massz racje że tu będzię najwięcej jeżdzone ale te dwa wcześniejsze pola były zalewane przed zimą i wiadomo tam jak kładzie się gnoj też się dużo jeździ a ostrówek swoje waży o ile pamiętam 5700 ale nie jestem pewien i naprawde nie ma ani jednego pęknięcia podłoże jest dobrze utwardzone pod spodem gruz i kamienie potem czarna ziemia i podsypka z 15 cm piasku  na betoniarkę 150l dawane 75kg cementu + dodatki do tego  plastyfikatory i jakiś środek żeby woda nie wsiąkała żwir dobrej jakości noi drut ale oczywiście masz racje dylatacja by nie zaszkodziła ale ja nie rządze:)

A u was w wiosce nie ma takich " parobków " ? My braliśmy takiego jednego praktycznie co sobota, zawsze coś pomógł, ale ostatnio nas wkurzył i go pogoniliśmy.

Jest tylko jeden taki ale kilka razy na wykiwał mówiąc najdelikatniej mówił że przyjedzie a nie przyszedł a jak się ceni 12zł na godzine a efekt pracy ja zrobie więcej przez pół godziny więc robimy sami i tata nam pomaga jak ma wolne   

My tego naszego pogoniliśmy, bo za bardzo chciał rządzić i robić po swojemu, ale tak to do roboty dobry był i w miarę co sobota był, ale już tak ostatnio to jak w piątek zapił to po 2 piwach, może trzech i 100 - cie do obiadu się zataczał, po prostu nie trzeźwiał.

Ten to tak 1 dzień robił życzył sobie kase za ten dzień 3 dni pił potem życzał kase na piwo po tyg znowu przychodził poudawać że robi masakra ale nie ma ludzi u mnie do roboty Ci co chcą robić mają stałą prace a inni siedzą pod sklepem i czekaja aż im ktoś postawi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×