Skocz do zawartości

8 komentarzy

Rekomendowane komentarze

A zywe czy juz oprawione?

Po ile za kg?

A sprzedajesz po ludziach czy masz jakiegos stalego odbiorce?

 

 

żywe do hodowli i mieśo 25 zł kilo mam takich stałych klientów ale też zdaży sie po ludziach

 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×