Testy
piotr78j 13 Opublikowano 17 Lutego 2013 To znaczy - masz go na próbę !!! Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/411341-giant-d337t/#findComment-1150811
Mattti 456 Opublikowano 17 Lutego 2013 Jakiej ona jest produkcji? 5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/411341-giant-d337t/#findComment-1150824
KarolTD90 1532 Opublikowano 17 Lutego 2013 Jaka jej cena Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/411341-giant-d337t/#findComment-1150888
maslak88 0 Opublikowano 17 Lutego 2013 piotr78j - tak, miałem ją na próbę Mattti - ona jest produkcji holenderskiej, silnik Kubota KarolTD90 - cena 105 tyś. netto, egzemplarz 2012 r. popokazowy Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/411341-giant-d337t/#findComment-1151483
piotr78j 13 Opublikowano 18 Lutego 2013 i jakie wrażenia ? warta tych pieniędzy ? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/411341-giant-d337t/#findComment-1151963
maslak88 0 Opublikowano 19 Lutego 2013 Trochę za droga, a wrażenia dobre. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/411341-giant-d337t/#findComment-1153671
piotr78j 13 Opublikowano 20 Lutego 2013 Także uważam że za droga !!! Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/411341-giant-d337t/#findComment-1154505
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się